Виробництво поліетиленових та паперових пакетів, одноразового посуду

Поліетиленова упаковка: 067-933-62-22,
Паперова упаковка: 067-641-73-11,
Одноразові стакани: 067-933-68-38


Виробництво

Використовувана нашою компанією «Галполімерпак» технологія виробництва поліетиленових пакетів характеризується високою рентабельністю й забезпечує чудові експлуатаційні якості пакування. Нове високотехнологічне імпортне обладнання надає можливість виробляти поліетиленові пакети та плівку європейського рівня. Інноваційні методи виробництва не вимагають значних фінансових вкладень і витрат часу, що пояснює невисоку вартість кінцевого продукту.

Процес виготовлення поліетиленових пакетів

Перший етап - екструзія

Відбувається процес перетворення гранульованого поліетилену в плівку. У виробничий цех сировина надходить у гранулах, які разом з пігментами й спеціальними домішками, проходячи крізь отвори екструзійного обладнання, розплавляються.

В процесі формування аморфна розпечена маса перетворюється у плівку, набуває необхідних розмірів: товщини, ширини, відбувається формування бічних складок. Після затвердіння плівка має вигляд полотна, рукава або напіврукава й змотується у рулони.

Далі поліетиленова плівка електризується для забезпечення якісного нанесення фарби – піддається обробці коронарним електричним розрядом. Після такої процедури малюнок на пакетах з логотипом зберігається в первісному вигляді максимально довго.

Другий етап – флексографія

Перед друком зображення на пакетах фахівець працює з макетом: розробляє загальну концепцію, дизайн і розміри продукції з урахуванням вимог замовника, підбирає кольори й відтінки. На другому етапі виробництва поліетиленових пакетів на поліетилен наноситься малюнок методом флексографічного друку, який відрізняється високою продуктивністю.

Флексографія - ротаційний друк на основі рідких швидковисихних фарб за допомогою друкарських еластичних форм, встановлених на циліндрах з різними колами. Процес характеризується оперативністю, не дорогий і дозволяє отримати якісний, дуже яскравий і зносостійкий логотип. У процесі виробництва поліетиленових пакетів для досягнення високої рентабельності використовується друкування тиражу понад 3000 примірників.

Третій етап – виготовлення пакетів

Рулони плівки з готовим малюнком розрізаються на пакети за допомогою спеціальних апаратів для різання. Для виготовлення поліетиленових пакетів «фасовка», «майка», «банан» використовуються різні моделі високотехнологічних апаратів, які виконують вирубку й зміцнення ручок. Автоматизовані машини здатні розпізнавати відрізи й зварні шви, дотримуватися встановлених розмірів поліетиленових пакетів, виконувати перерахунок і пакування готової продукції.

Особливості виробництва поліетиленових пакетів

Кожен етап супроводжується ретельним контролем якості. Ми співпрацюємо тільки з надійними й перевіреними постачальниками сировини, витратних матеріалів і пігментів. Тому готова пакувальна продукція стійка до пошкоджень, а фарба з зображень не відшаровується і не брудниться.

Пакети з поліетилену високого тиску ПВТ відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. Вони не порвуться, навіть якщо всередині буде знаходитися предмет з гострими краями. Пакети з ПНТ - матові й шурхотять, здатні витримати дуже велику вагу. В них можна розміщувати об'ємні предмети.

Поліетиленові пакети – одночасно і функціональні, і практичні вироби, ефективний засіб маркетингу, що підвищує конкурентоспроможність бренду. Отримуючи товари в якісному і красиво оформленому пакеті, споживач починає асоціювати покупку із зображенням на упаковці. Пакети з логотипом компанії або бренду допомагають зробити продукт більш яскравим і привабливим для споживачів.