Виробництво поліетиленових та паперових пакетів, одноразового посуду

Поліетиленова упаковка: 067-933-62-22,
Паперова упаковка: 067-641-73-11,
Одноразові стакани: 067-933-68-38


Пакети паперові без логотипу

Паперові пакети, так само як і пакети поліетиленові з малюнком, використовуються в якості елемента корпоративного стилю. Але на відміну від поліетиленових, паперові пакети виглядають на порядок привабливіше й значно солідніше. Паперові пакети без логотипа можуть використовуватися для екологічного пакування різноманітних товарів.

Базовими матеріалами при виробництві паперових пакетів без логотипа є:

  • крейдований папір, ламінований матовою або глянцевою прозорою плівкою;

  • крейдований папір, ламінований металізованою плівкою;

  • палітурні матеріали ефалін, катлін, імітлін - фактура паперу при цьому схожа з фактурою льону, полотна, рогожки;

  • синтетичні папери поліліт та юпо;

  • крафт-папір, картон.

Найбільш частим матеріалом при виготовленні паперових пакетів є крейдований папір. Він дозволяє максимально точно відтворити зображення, але не має достатньої міцності. Для додання паперовому пакету без логотипа міцності й жорсткості його покривають ламінацією.

Зазвичай для ламінації використовується матова або глянцева прозора плівка, металізовані плівки застосовуються значно рідше. Матова ламінація в порівнянні з глянсовою має більш естетичний і дорогий вигляд.

Інший тип матеріалів, що застосовуються при виробництві паперових пакетів - палітурні матеріали. Вони не вимагають ламінації, коштують дорожче звичайного крейдованого паперу, характеризуються мінімальною вологостійкістю й міцністю до зминання. Крім того, ці матеріали не вимагають додаткової колірної заливки, оскільки спочатку можуть бути пофарбовані.

Дуже популярний матеріал при виготовленні паперових пакетів без логотипа – крафт-папір. Це звичайний пакувальний папір, він є найдешевшим варіантом для дуже великих тиражів.

Синтетичні папери найбільш механічно міцні, з підвищеною стійкістю до вологи й стирання. Це позначається й на ціні – пакети паперові без логотипа, вироблені із синтетичного паперу, трохи дорожче, зазвичай використовуються менше.